Nowy Rok Szkolny 2019/20 :)

 
Kochane przedszkolaczki, szanowni Państwo,

rozpoczynamy nowy rok przedszkolny. Przed nami długa wędrówka po nieznanych ścieżkach tajemniczej baśniowej krainy. To właśnie tutaj, w naszym przedszkolu, wspólnie z paniami nauczycielkami i paniami woźnymi, staniecie się poszukiwaczami skarbów, które są ukryte w tym niezwykłym miejscu. Kochane dzieci, w naszym przedszkolu będziecie poznawać pierwsze literki, by móc poprawnie czytać, nauczycie się liczyć, będziecie występować w przedstawieniach, nauczycie się pięknie rysować, rzeźbić, śpiewać i… świetnie bawić. Bo to zabawa jest dla was najważniejsza! Życzę, by nigdy nie zabrakło wam zapału i ochoty do poznawania tego, co nowe i jeszcze dla was nieodkryte. Każdy z was ma swój mały talent. Wierzę, że w naszym przedszkolu zdołacie odkryć w sobie to, co was wyróżnia, to, co jest waszą silną stroną. Życzę wam, byście znaleźli u nas swoje miejsce i wiernych przyjaciół – takich na całe życie.

Rodzicom życzę, by wasze pociechy przynosiły wam radość, szczęście i poczucie dobrze spełnionego obowiązku wychowania dzieci. Niech ich najmniejsze sukcesy będą okazją do rodzinnego świętowania i wzajemnej satysfakcji.
Zachęcam również Państwa do szeroko rozumianej współpracy z przedszkolem. Cieszy nas zawsze każdy przejaw aktywności rodziców, chęć wspierania naszych inicjatyw i zaangażowanie w działania rady rodziców.
Rok szkolny 2019/2020 uważam za otwarty.

Dyrektor przedszkola – Małgorzata Rurek


« Wróć